Чудові крема для обличчя  
Тетяна   

Омолоджуючий крем для мене став несподіванним відкриттям. В мене комбінована проблемна шкіра з частими висипаннями та почервонінням. І одна з моіх неприємностей - різке погіршення стану шкіри на морі- коли сіль і сонце шкідливо діють на шкіру, знижуючи іі імунитет. На шкірі з’являються дрібні гнійнички, з якими не можливо справитися. Я почала користуватися кремом ще вдома і була здивована, як гарно він діє на шкіру- він жирний, але оздоровлює, заспокоює та живить шкіру. І, о чудо- навіть на морі в мене чисте лице без висипань! Дуже рекомендую, і, вревнена він підійде всім типам шкіри у різному віці- досвід викристання різноі косметики в мене значний). Придбала і крем з нативним молочком - підходе до моєі комбінованоі шкіри для підживлення час від часу. Думаю, для сухоі або віковоі шкіри він має бути скарбом. Консистенція кремів незвична - більше схожа на мазь, але це говорить про те, що вони натуральні. Дякую виробникам за такі чудодійні природні продукти!

Я в восторге от таких результатов! Спасибо компании «Апипродукт»!  
Эльвира Владимировна Молодых   

Меня зовут Эльвира Владимировна Молодых, 77 лет, Запорожье.
Уже более 10 лет плохое зрение. Постоянно пыталась его спасти, много читала, пробовала разные пищевые добавки (т.к. много лет работала менеджером по продажам разных пищевых добавок), в том числе и апипродукты, но зрение не восстанавливалось и было +3.
22 июня 2018г.посетила медовую выставку в г.Запорожье с целью купить мед и что-то для зрения. Увидела препараты компании «Апипродукт», консультант порекомендовал Экстракт прополиса водный для глаз, носа и ушей. Начала сразу капать капли в глаза и через 10 дней перестала видеть в очках, которые обычно носила, решила что стала видеть еще хуже. Но забирая почту с почтового ящика удивилась, что смогла прочитать текст в газете без очков. Выяснилось, что зрение улучшилось с +3 до +1 после 10 дней использования препарата. После таких результатов, продолжаю капать капли и делюсь этим открытием со всеми близкими, друзьями, соседями. В планах восстановить еще и слух, т.к. с возрастом стала хуже слышать.
Я в восторге от таких результатов! Спасибо компании «Апипродукт»!

Галерин


Об’єм: 95 мл

Цілющий бальзам для легенів та бронхів.

Опис

Бальзам – це вітамінна настоянка, де в концентрованому виді міститься сила рослин та енергія витяжок натуральної бджолиної продукції.

До складу бальзаму входить екстракт воскової молі. Воскова міль – це великий біогенний стимулятор. Вона має особливий обмін речовин та білково-ліпідний комплекс біологічно активних сполук, котрі забезпечують відновлення пошкоджених оболонок клітин, попереджають виникнення аутоімунних захворювань. Ще в кінці XIX століття академік І.І.Мєчніков, під час пошуку засобів для лікування хворих на туберкульоз, виявив, що екстракт личинок воскової молі ефективно лікує туберкульоз. Екстракт личинок воскової молі має виражену захисну дію на органи дихання, покращує дренажну систему бронхів (муколітичний, протизапальний, бронхорозширюючий ефект) і тому ефективний при лікуванні бронхіту, бронхіальної астми, алергії, пневмонії.

Є джерелом незамінних амінокислот, вітамінів, макро- і мікроелементів та інших ессенціальних біологічно активних комплексів. Має  загальнозміцнюючу, заспокійливу, протизапальну та бактерицидну дію. 

Препарат «Галерин» є ефективним комплексним протизапальним, бронхолітичним, муколітичним, бронходилятаторним засобом. Застосовується при захворюваннях органів дихання, бронхіальній астмі, гострих респіраторних захворюваннях (у дітей через кілька днів зникають кашель та температура, нормалізується склад крові). Зменшує прояви алергічних реакцій.

Показав гарні результати в комплексній терапії лікування туберкульозу (чинить згубну дію на паличку Коха), сприяє загоюванню туберкульозних каверн у легенях.

Екстракт воскової молі чинить відновлюючу дію після перенесеного інфаркту міокарду: відбувається оновлення тканин, серцевий м’яз значно зміцнюється (роботи доктора Мухіна, відомого кардіолога та гомеопата).

Також екстракти воскової молі застосовуються для жінок з різноманітними патологіями вагітності (токсикоз першого семестру, звичне невиношування вагітності, плацентарна недостатність, анемія). Хороші дані при застосуванні під час клімактеричних порушень (нормалізується сон, психіка, працездатність, відновлюється нормальна структура клітин ендометрію).

Прискорює ріст та відновлення тканин, сприяє засвоєнню кальцію.

Бальзам «Галерин» проходив клінічні випробування в алергологічному відділенні Київської міської лікарні №2 під керівництвом професора Макухи Н.Т. Під спостереженням перебувало 20 дітей з діагнозами бронхіальна астма та обструктивний бронхіт. Були отримані наступні результати: на 14 день прийому препарату зникали симптоми інтоксикації (головний біль, апетит) та задишка, носове дихання стало вільним, нічний та денний кашель припинився. Відмічений терапевтичний ефект від бальзаму та позитивна динаміка клінічних показників клітинного та гуморального імунітету.