Виробництво

Продукти бджільництва споконвіку  користувалися великим попитом. Кожен бджоляр виготовляв ліки за власною «технологією», і часто якість та ефективність препаратів залишалась під питанням. Так виникла ідея створення продуктів бджільництва, в основі яких будуть досягнення сучасної науки та народні рецепти, перевірені часом.

Команда вчених на чолі з доктором біологічних наук, біохіміком, радіобіологом Олександром Федоровичем Протасом та керівником Центру досліджень продуктів бджільництва, завідуючою лабораторією Інституту бджільництва НААН, кандидатом біологічних наук Надією Олексіївною Мулявко, починає свою роботу. Вони старанно  розробляють стандарти та склад препаратів на основі продуктів бджільництва, проводять клінічні випробування. І в січні 1999 року в Києві створюють спеціалізоване підприємство «Апіпродукт».

Основна сировина для роботи закуповується в українських пасічників, що мають спеціальну освіту.

Всі компоненти проходять ретельний відбір та перевірку. Контролю якості на виробництві приділяють величезну увагу:

  • маточне молочко заморожується на пасіці не пізніше, ніж через 2 години після відбору та надходить на підприємство у замороженому вигляді;
  • квітковий пилок та бджолиний хліб проходять обов’язковий мікробіологічний контроль;
  • всі рослинні компоненти мають сертифікати якості та вирощені без застосування хімічних добрив та гербіцидів;
  • тара, що використовується для фасування продукції, є медичною та відповідає усім санітарно-епідеміологічним нормам.

 

Лабораторія підприємства оснащена необхідним обладнанням для виготовлення, фасування та контролю якості готового товару. Вся продукція проходить лабораторну експертизу в Інституті Гігієни та Медичної екології і. О.М.Марзєєва, а також має висновки ДСЕС при Міністерстві охорони здоров’я України.