Лікарям та іншим спеціалістам

Головна мета, задум, місія компанії «Апіпродукт» впродовж двадцяти одного року свого існування – створювати доступні для кожного українця якісні натуральні препарати на основі продуктів бджільництва та фіто композицій без втрати їх цінних біологічних властивостей для зміцнення та відновлення здоров’я української нації, покращення якості життя та активного довголіття, зберігаючи взаємозв’язок людини та природи.

 

Програма «Лікарі з компанією «Апіпродукт»

направлена на розвиток та укріплення відносин з лікарями та медичними представниками заради здоров’я пацієнта

 

Лікарі, консультанти з питань апітерапії та здорового життя, косметологи, нутриціологи довіряють нам та рекомендують нашу продукцію своїм клієнтам.

Ми маємо клінічно доказову базу, позитивні відгуки та результати клієнтів та спеціалістів у різних галузях, професійне навчання та інформаційну підтримку для вас. А також виготовляємо тільки якісну продукію для вас та ваших клієнтів.

 

 

Ми вам пропонуємо такі напрямки співпраці з нашою компанією:

1.  як незалежний консультант

Для цього ви телефонуєте нашому менеджеру по роботі з роздрібними клієнтами, Вовченко Людмилі за тел. +38097-764-0573. Вона вам надасть всю необхідну інформацію.

 

2.  як оптовий бізнес-партнер

Для цього ви телефонуєте нашому менеджеру по роботі з оптовими клієнтами, Афанасьєвій Юлії за тел. +38068-777-4725, та отримуєте оптовий прайс;

  • ви маєте можливість робити замовлення на будь-яку суму по оптовій ціні. Бо ми знаємо, що вашому клієнту потрібен час для знайомства з нашою продукцією, а вам підтримка.

  • замовлення можна отримати за адресою: м. Київ, вул. Ревуцького, 13-б або «Новою поштою» (безкоштовна доставка, якщо замовлення від 3000 грн.)

  • разом з продукцією ви завжди будете отримувати безкоштовний інформаційний каталог на кожну замовлену одиницю товару;

  • ми лояльні, тому після перших шести місяців співпраці з вами, ми обміняємо на ходові позиції ту продукцію, яка «не пішла».

Важливо! Незалежний консультант може бути паралельно оптовим Бізнес-партнером компанії «Апіпродукт». Ви маєте можливість користуватися усією інформацію з нашого сайту: www.apiprodukt.ua (фото, статті, опис продуктів). Ми постійно проводимо навчання для наших консультантів та бізнес-партнерів.

 

Будь-ласка, заповніть форму зворотнього зв'язку,
щоб ми вам відправили комерційну пропозицію щодо співпраці