Активний захист


Вага: 75 г
Натуральне мило з прополісом для всіх типів шкіри

Опис

Натуральне крем-мило, виготовлене гарячим способом з додаванням цілющого прополісу. Глибоко очищує шкіру, захищає її від мікробів. Має пом’якшуючу, антитоксичну, регенеруючу, зволожуючу, протизапальну та антибактеріальну дію.

Сильний антисептичний ефект без пересушування.

Прополіс

Сприяє знищенню широкого спектру мікроорганізмів, включаючи туберкульозну паличку, грибки, віруси грипу та гепатиту, при цьому у мікроорганізмів не розвивається стійкості до прополісу. Стимулює та відновлює тканини. Сприяє загоєнню ран, виразок, опіків. Зменшує проблеми зі шкірою (прищі, вугрі, фурункули).

Прополіс також відновлює пружність та здоровий колір шкіри, тонізує її та омолоджує, активізує формування нових клітин.

Склад

Омилені олії: кукурудзяна, кокосова, соняшникова; NaOH, мед, бджолиний віск, олія прополісна, густа витяжка прополісу.

Не містить SLS, парафіну та інших продуктів нафтопереробки, жирів тваринного походження, барвників, синтетичних ароматизаторів та консервантів.

ДСТУ 4537:2006

РЦ 20.4-2982614754-001-2015

Застосування

Нанести на вологу шкіру, спінити, ретельно змити водою. За необхідності повторити процедуру.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів або ж підвищена чутливість до них.

Відгуки
Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.