Жіноча таємниця


Вага: 75 г
Натуральне мило на відварі ромашки та календули для всіх типів шкіри

Опис

Натуральне мило, виготовлене гарячим способом. Має тонізуючий, протимікробний, протигрибковий, протизапальний ефект, покращує кровообіг.

Герань
Це одна з основних олій для боротьби з депресією та апатією. Вона стимулює нервово-психічну діяльність, викликає позитивні емоції, розслаблює, налаштовує на оптимістичний лад. Допомагає впоратися з хвилюванням, страхами, напругою та зняти симптоми втоми та стресу. Одна з основних "жіночих" олій, котра регулює, врівноважує гормональний фон, знімає прояви його порушень.

Меліса 
Піднімає настрій та несе внутрінній спокій. Чудово підходить для догляду за проблемною шкірою, схильною до жирності, фурункульрзів, висипань, акне (чорних цяток), інфільтратів.

Кипарис
Дозволяє збалансувати емоції, усунути часті перкпади настрою. Корисна для чутливої шкіри, схильної до різних дерматологічних реакцій та подразнень, а також для догляду за тонкою шкірою.

Склад

Омилені олії оливи, соняшникова, кокосова, рицинова; NaOH, відвари ромашки та календули; мед, бджолиний віск, ефірна композиція "Проти гормонального дисбалансу у жінок" (ефірні олії герані, меліси, кипарису).

Не містить SLS, парафін та інші продукти нафтопереробки, жирів тваринного походження, барвників, синтетичних ароматизаторів та консервантів.

ДСТУ 4537:2006
РЦ 20.4-2982614754-001-2015

Застосування

Нанести на вологу шкіру, спінити, ретельно змити водою. За необхідності повторити процедуру.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів або ж підвищена чутливість до них.