Маточне молочко адсорбоване


Кількість: 25 стіків

Унікальний препарат, що має потужний позитивний вплив на всі системи організму.

Опис

Маточне бджолине адсорбоване сухе молочко має натуральну основу. Єдина його відмінність від нативного (рідкого) продукту – законсервований стан, отриманий за допомогою харчового сорбенту лактози. Речовина має унікальні властивості та склад. Маточне молочко – це секрет залоз робочих бджіл. Це дуже насичена поживна суміш – в ній присутні усі амінокислоти, більше 100 різноманітних мінеральних сполук, вітаміни. В ній знаходяться такі важливі елементи як залізо, цинк, марганець, кобальт, золото, магній, калій, натрій, фосфор, кремній, кальцій. Цікавим фактом є те, що бджолине маточне молочко самостійно стерилізується, тобто бактерії не можуть розмножуватися в цьому середовищі.

Маточне молочко підвищує життєвий тонус (особливо у літніх людей, в післяопераційний період, хронічно стомлених та людей, що проживають у несприятливих екологічних умовах), нормалізує обмінні процеси.

Регулює роботу ендокринної та нервової системи (добре зарекомендувало себе при депресії та стресових станах, неврозах, вегето-судинній дистонії).

Стимулює діяльність жіночих статевих залоз. Застосовується при порушеннях менструального циклу, для зняття неприємних симптомів клімаксу.

Сприяє нормальному розвитку дитини, покращенню апетиту.

Допомагає при проблемах старечої слабкості.

Покращує пам’ять, зір.

Нігті стають міцнішими, волосся – красивішим, а шкіра – здоровішою.

Підвищує загальне самопочуття та життєвий тонус. Є потужним антиоксидантом.

Сприяє зниженню рівня холестерину в крові, стабілізації артеріального тиску.

Стимулює кровотворну функцію, сприяє зниженню та ліквідації спазму судин.

Має яскраво виражену здатність обмежувати вплив стресу, а також будь-яких токсичних речовин на організм (прискорює виведення токсинів), що призводять до порушення роботи імунної системи.

Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а також нирок та печінки.

Покращує дихальну та дренажну функції легенів; скорочувальну здатність міокарду.

Допомагає кращому засвоєнню харчових продуктів.

Застосовується при лікуванні «фізіологічної жовтухи» у дітей (очищує печінку від токсинів).

БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО містить:

Групи ферментів – усі незамінні насичені, ненасичені, жирні, нежирні, вільні амінокислоти, включаючи 10HDA-10-гідрокси-2-деценову, яка в природі міститься лише в БДЖОЛИНОМУ МОЛОЧЦІ.

Ці ферменти сприяють відновленню кровообігу органів та систем, підвищенню імунітету, очищенню судин від бляшок, розрідженню крові, зниженню рівня холестерину та цукру в крові, розщепленню жирів, нормалізації ваги, відновленню тканинного дихання, тиску, тонусу судин та їх прохідності.

Сульфгідрильні групи (органічні сполуки), котрі виводять токсини, отрути, важкі метали, продукти життєдіяльності клітин, радіацію, каву, алкоголь, тютюн, наслідки харчових та екологічних отруєнь, що сприяє сповільненню процесів старіння.

Гормоноподібні природні речовини (НЕ гормони!) – тестостерон, прогестерон, естрадіол, які нормалізують гормональний фон, запускають процеси регенерації тканин органів (омолодження), вироблення інсуліну та інших гормонів, що відповідають за обмін речовин в організмі, відновлюючи ендокринну, гормональну системи, обмін речовин, імунітет, сон, психічний та фізичний стан.

Склад

Бджолине маточне молочко 10%, лактоза.

ДСТУ 4666:2006

Застосування

Розірвати один стік, висипати під язик та розсмоктати. При необхідності запити невеликою кількістю води. Приймати два рази на день (натщесерце та до 16.00) за 30 хвилин до їжі. 

Рекомендується приймати курсом 25 днів. Після зробити перерву та повторити курс.

Якщо ви перенесли складну операцію, тяжку хворобу, пологи або виснаження, препарат допоможе вам відновити сили за лічені дні. Адсорбоване маточне молочко в такому випадку приймайте 20 днів, після чого зробіть перерву 10 діб та відновіть 20-денний курс.

 Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, гострі захворювання наднирників, хвороба Аддісона.

Відгуки
Вячеслав Валерьевич
All  

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся.

...more
All  
Вячеслав Валерьевич   

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся. Это инновационный подход к профилактике заболеваний и у него есть будущее, здоровое будущее.

Евпатия Алибабаевна Колавратиева
Очень хороший продукт.  

Здравствуте. Просто не могу передать насколько хорош этот продукт. Он просто супер-мега-ультра-бэст! Теперь всегда буду кушать Апимод! Всем рекомендую компанию Апипродукт. Очень отзывчивый и порядочный коллектив, особенно Светлана Валерьевна.