Лактовіт


Кількість: 60 таблеток

Ефективний препарат для міцних нервів та гарного настрою.

Опис

Благотворно впливає на нервову систему, нормалізуючи тканинне дихання та обмін речовин в клітинах головного мозку. Регулює артеріальний тиск. Завдяки високому вмісту заліза, сприяє покращенню формули крові. Зменшує анемічні стани.

Знімає втому, надає сил, покращує самопочуття. Містить нейромедіатори, котрі прекрасно позбавляють від нервової напруги, а також знижують депресивні стани.

Має антибактеріальну, антимікробну та противірусну дію. Препарат «Лактовіт» може бути використаний як профілактичний засіб при застудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, запаленні носоглотки.

Підвищує лактацію при грудному вигодовуванні.

Покращує регенеративні процеси в роговій оболонці ока, знімає втому очей.

Нормалізує діяльність печінки, шлунку, ендокринної системи.

Має м'яку заспокійливу дію, сприяє підвищенню адаптаційних можливостей організму, покращенню серцевої діяльності та імунітету.

Склад

Бджолине маточне молочко, квітковий пилок (бджолине обніжжя), лактоза.

ТУУ-30180024.005-2000

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 таблетці за 30 хвилин до їди 2 рази на день в денний період доби.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Препарат рекомендовано розсмоктувати.

Тривалість прийому один місяць. Через місяць курс повторити.

Відгуки
Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.