Прополісний мед


Маса: 245 г

Медова композиція для захисту організму.

Опис

Прополіс чинить згубну дію на грибки хламідій, кандіди, трихомонади, плісняві грибки, збудники лишаю, парші, пригнічує розмноження глистів.

Препарат має виражену антисептичну (антибактеріальну, противірусну та протигрибкову) дію, застосовується як знеболюючий, ранозагоювальний засіб. Підвищує захисні сили організму та сприяє швидкому одужанню при різноманітних захворюваннях (прополіс підсилює лікувальні властивості меду), є загальнозміцнюючим засобом.

Сприяє захисту органів дихання (полегшує дихання, звільняє від мокротиння та запалень).

Добре зарекомендував себе при захворюваннях ротової порожнини, стоматитах, запаленні ясен та виразках.

Застосовується при лікуванні важкозагоюваних ран та виразок, опіків та обморожень. Прополіс має добре виражену місцеву знеболювальну дію. За силою дії він перевершує новокаїн в 5,2 рази.

Бактерицидну дію прополісу пояснюють наявністю в ньому особливих летючих речовин – фітонцидів. Ці речовини вивільняються з прополісу особливо легко при нагріванні, що стало основою для лікування хворих бронхітами, ринітами та трахеїтами шляхом вдихання (інгаляції) прополісу.

Склад

Натуральний мед, густа витяжка прополісу.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі два рази на день.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць. В особливих випадках можна подовжити вживання продукту до трьох місяців.

Зовнішнє застосування: наносити на місце опіку або обмороження тонким шаром у вигляді компресів, попередньо обробивши рану перекисом водню.

Парова інгаляція: «Прополісний мед» розвести кип’яченою водою у співвідношенні 1:3 в невеликій ємності та поставити її на водяну баню. Інгаляції рекомендовані вранці та ввечері по 10-15 хвилин. Добре також запалити воскову свічку, збагачену прополісом.

Відгуки
Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.