Прополісний мед


Маса: 245 г

Медова композиція для захисту організму.

Опис

Прополіс чинить згубну дію на грибки хламідій, кандіди, трихомонади, плісняві грибки, збудники лишаю, парші, пригнічує розмноження глистів.

Препарат має виражену антисептичну (антибактеріальну, противірусну та протигрибкову) дію, застосовується як знеболюючий, ранозагоювальний засіб. Підвищує захисні сили організму та сприяє швидкому одужанню при різноманітних захворюваннях (прополіс підсилює лікувальні властивості меду), є загальнозміцнюючим засобом.

Сприяє захисту органів дихання (полегшує дихання, звільняє від мокротиння та запалень).

Добре зарекомендував себе при захворюваннях ротової порожнини, стоматитах, запаленні ясен та виразках.

Застосовується при лікуванні важкозагоюваних ран та виразок, опіків та обморожень. Прополіс має добре виражену місцеву знеболювальну дію. За силою дії він перевершує новокаїн в 5,2 рази.

Бактерицидну дію прополісу пояснюють наявністю в ньому особливих летючих речовин – фітонцидів. Ці речовини вивільняються з прополісу особливо легко при нагріванні, що стало основою для лікування хворих бронхітами, ринітами та трахеїтами шляхом вдихання (інгаляції) прополісу.

Склад

Натуральний мед, густа витяжка прополісу.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі два рази на день.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць. В особливих випадках можна подовжити вживання продукту до трьох місяців.

Зовнішнє застосування: наносити на місце опіку або обмороження тонким шаром у вигляді компресів, попередньо обробивши рану перекисом водню.

Парова інгаляція: «Прополісний мед» розвести кип’яченою водою у співвідношенні 1:3 в невеликій ємності та поставити її на водяну баню. Інгаляції рекомендовані вранці та ввечері по 10-15 хвилин. Добре також запалити воскову свічку, збагачену прополісом.

Відгуки
Вячеслав Валерьевич
All  

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся.

...more
All  
Вячеслав Валерьевич   

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся. Это инновационный подход к профилактике заболеваний и у него есть будущее, здоровое будущее.

Евпатия Алибабаевна Колавратиева
Очень хороший продукт.  

Здравствуте. Просто не могу передать насколько хорош этот продукт. Он просто супер-мега-ультра-бэст! Теперь всегда буду кушать Апимод! Всем рекомендую компанию Апипродукт. Очень отзывчивый и порядочный коллектив, особенно Светлана Валерьевна.