Полісан


Маса: 245 г

Це природній антибіотик, збагачений вітамінами та мікроелементами пилку.

Опис

Прополіс - природний антибіотик, впливає на всі штами стафілококу, кишкову, туберкульозну, дифтерійну паличку, розчиняє збудників дизентерії та тифу.

Препарат є загальнозміцнюючим засобом, який посилює імунологічну реактивність організму (природній антибіотик з вітамінним комплексом) та покращує обмін речовин.

В медовій композиції «Полісан» поєднується дія компонентів препарату, котрі впливають на печінку та жовчовивідні шляхи. Дана медова суміш збільшує секрецію жовчі (жовчогінна дія), покращує метаболізм клітин печінки (гепатопротекторна дія), перешкоджає утворенню каміння.

За результатами застосування було виявлено, що «Полісан» чудово знімає больовий синдром в області шлунково-кишкового тракту.

Має антиоксидантні властивості. Антиоксиданти (антиокислювачі) – природні речовини, що здатні сповільнювати окислення, тим самим попереджуючи розвиток злоякісних пухлин.

Сприяє захисту органів дихання (полегшує дихання, звільняє від мокротиння та запалень).

Знімає запалення при ангіні, вірусних захворюваннях та проблемах ротової порожнини.

Склад

Натуральний мед, густа витяжка прополісу, квітковий пилок (бджолине обніжжя).

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі два рази на день в денний період доби.

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць. В особливих випадках можна подовжити вживання продукту до трьох місяців.

Відгуки
Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.

Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.