Полісан


Маса: 245 г

Це природній антибіотик, збагачений вітамінами та мікроелементами пилку.

Опис

Прополіс - природний антибіотик, впливає на всі штами стафілококу, кишкову, туберкульозну, дифтерійну паличку, розчиняє збудників дизентерії та тифу.

Препарат є загальнозміцнюючим засобом, який посилює імунологічну реактивність організму (природній антибіотик з вітамінним комплексом) та покращує обмін речовин.

В медовій композиції «Полісан» поєднується дія компонентів препарату, котрі впливають на печінку та жовчовивідні шляхи. Дана медова суміш збільшує секрецію жовчі (жовчогінна дія), покращує метаболізм клітин печінки (гепатопротекторна дія), перешкоджає утворенню каміння.

За результатами застосування було виявлено, що «Полісан» чудово знімає больовий синдром в області шлунково-кишкового тракту.

Має антиоксидантні властивості. Антиоксиданти (антиокислювачі) – природні речовини, що здатні сповільнювати окислення, тим самим попереджуючи розвиток злоякісних пухлин.

Сприяє захисту органів дихання (полегшує дихання, звільняє від мокротиння та запалень).

Знімає запалення при ангіні, вірусних захворюваннях та проблемах ротової порожнини.

Склад

Натуральний мед, густа витяжка прополісу, квітковий пилок (бджолине обніжжя).

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі два рази на день в денний період доби.

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць. В особливих випадках можна подовжити вживання продукту до трьох місяців.

Відгуки
Вячеслав Валерьевич
All  

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся.

...more
All  
Вячеслав Валерьевич   

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся. Это инновационный подход к профилактике заболеваний и у него есть будущее, здоровое будущее.

Евпатия Алибабаевна Колавратиева
Очень хороший продукт.  

Здравствуте. Просто не могу передать насколько хорош этот продукт. Он просто супер-мега-ультра-бэст! Теперь всегда буду кушать Апимод! Всем рекомендую компанию Апипродукт. Очень отзывчивый и порядочный коллектив, особенно Светлана Валерьевна.