Медовіт


Маса: 245 г

Високотехнологічний продукт, натуральний фітосорбент та джерело вітамінів С та Р.

Опис

Вітапектин являє собою унікальну «живу композицію» антиоксидантів – кварцетину та аскорбінової кислоти, структурованих на фруктовому пектині. Кварцетин (аналог вітаміна Р) отримують з квіток софори японської.

«Медовіт» підвищує імунітет та захищає організм від шкідливого зовнішнього впливу, поліпшує обмін речовин та сприяє виведенню холестерину.

Є природним сорбентом вибіркової дії. Цей препарат допомагає печінці знешкоджувати токсини та виводити важкі метали, тим самим доповнює її функцію.

Згідно з результатами клінічних досліджень Київської медичної академії з дітьми в віці від 6 до 15 років, вітапектин очищує та відновлює організм при дисбактеріозі кишечника.

Сприяє надходженню та стабілізації в організмі вітаміну С, особливо ефективний в період епідемій грипу. Дана медова композиція зміцнює стінки капілярів, чим покращує мозковий кровообіг та попереджує інфаркт міокарду.

Має сильні антиоксидантні властивості. Антиоксиданти (антиокислювачі) – природні речовини, що здатні сповільнювати окислення, тим самим попереджуючи розвиток злоякісних пухлин. Є потужним онкопротектором.

Підвищує розумову та фізичну активність.

Покращує роботу кровотворних органів.

Може застосовуватися з раннього дитинства з початком прикорму у грудних дітей (як яблуко), починаючи з мікродоз.

Ця апіфітокомпозиція пройшла клінічні апробації в Інституті клінічної радіології, в Київському дитячому гастроентерологічному центрі, в клініці Інституту геронтології АМНУ.

Склад

Натуральний мед, вітапектин.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 10 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі три рази на день.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Препарат рекомендовано тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому 1 місяць. Повторювати курс раз на три місяці.

В особливих випадках можна продовжити вживання продукту до шести (!) місяців.

Коктейль «Здоров’я»

Столову ложку «Медовіту» розвести в теплій воді або натуральному фруктовому напої до консистенції рідкого киселю.

Відгуки
Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.