Медовіт


Маса: 245 г

Високотехнологічний продукт, натуральний фітосорбент та джерело вітамінів С та Р.

Опис

Вітапектин являє собою унікальну «живу композицію» антиоксидантів – кварцетину та аскорбінової кислоти, структурованих на фруктовому пектині. Кварцетин (аналог вітаміна Р) отримують з квіток софори японської.

«Медовіт» підвищує імунітет та захищає організм від шкідливого зовнішнього впливу, поліпшує обмін речовин та сприяє виведенню холестерину.

Є природним сорбентом вибіркової дії. Цей препарат допомагає печінці знешкоджувати токсини та виводити важкі метали, тим самим доповнює її функцію.

Згідно з результатами клінічних досліджень Київської медичної академії з дітьми в віці від 6 до 15 років, вітапектин очищує та відновлює організм при дисбактеріозі кишечника.

Сприяє надходженню та стабілізації в організмі вітаміну С, особливо ефективний в період епідемій грипу. Дана медова композиція зміцнює стінки капілярів, чим покращує мозковий кровообіг та попереджує інфаркт міокарду.

Має сильні антиоксидантні властивості. Антиоксиданти (антиокислювачі) – природні речовини, що здатні сповільнювати окислення, тим самим попереджуючи розвиток злоякісних пухлин. Є потужним онкопротектором.

Підвищує розумову та фізичну активність.

Покращує роботу кровотворних органів.

Може застосовуватися з раннього дитинства з початком прикорму у грудних дітей (як яблуко), починаючи з мікродоз.

Ця апіфітокомпозиція пройшла клінічні апробації в Інституті клінічної радіології, в Київському дитячому гастроентерологічному центрі, в клініці Інституту геронтології АМНУ.

Склад

Натуральний мед, вітапектин.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 10 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі три рази на день.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Препарат рекомендовано тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому 1 місяць. Повторювати курс раз на три місяці.

В особливих випадках можна продовжити вживання продукту до шести (!) місяців.

Коктейль «Здоров’я»

Столову ложку «Медовіту» розвести в теплій воді або натуральному фруктовому напої до консистенції рідкого киселю.

Відгуки
Евпатия Алибабаевна Колавратиева
Очень хороший продукт.  

Здравствуте. Просто не могу передать насколько хорош этот продукт. Он просто супер-мега-ультра-бэст! Теперь всегда буду кушать Апимод! Всем рекомендую компанию Апипродукт. Очень отзывчивый и порядочный коллектив, особенно Светлана Валерьевна.

Вячеслав Валерьевич
All  

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся.

...more
All  
Вячеслав Валерьевич   

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся. Это инновационный подход к профилактике заболеваний и у него есть будущее, здоровое будущее.