Зелений мед


Маса: 245 г

Карамельний смак здоров’я, що не має аналогів за хімічним складом та поживними властивостями.

Опис

Спіруліна – це синьо-зелена водорість, яка є найдавнішою рослиною на Землі. Довгі роки в колишньому СРСР все, що стосувалося спіруліни, трималось у секреті. Продукт «№001А», такий був секретний код спіруліни, призначався виключно для підтримання здоров’я партійної еліти. Зараз відчути її ефективність доступно кожному!

«Зелений мед» сприяє зміцненню імунітету та компенсує вітамінну та мінеральну нестачу в організмі. Задовольняє потребу організму в йоді, залізі та інших необхідних компонентах.

Сприяє зниженню ризику розвитку мастопатії в жінок.

Дана медова композиція виводить з організму шлаки, важкі метали, токсини, радіонукліди.

Нормалізує обмін речовин та підвищує опірність організму до хвороб.

Ідеальний під час реабілітації в післяопераційний період та після пологів, а також у весняно-осінній період, коли організм ослаблений.

Підвищує рівень гемоглобіну, в тому числі у вагітних.

Покращує апетит у дітей, відновлює сили та поліпшує самопочуття.

Склад

Натуральний мед, мікро водорість спіруліна.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 10 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі два рази на день.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Вченими компанії «Апіпродукт» розрахована оптимальна доза прийому спіруліни в препараті «Зелений мед» (не більше 2г спіруліни в день).

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць. В особливих випадках можна продовжити вживання препарату до трьох місяців.

Відгуки
Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?