Зелений мед


Маса: 245 г

Карамельний смак здоров’я, що не має аналогів за хімічним складом та поживними властивостями.

Опис

Спіруліна – це синьо-зелена водорість, яка є найдавнішою рослиною на Землі. Довгі роки в колишньому СРСР все, що стосувалося спіруліни, трималось у секреті. Продукт «№001А», такий був секретний код спіруліни, призначався виключно для підтримання здоров’я партійної еліти. Зараз відчути її ефективність доступно кожному!

«Зелений мед» сприяє зміцненню імунітету та компенсує вітамінну та мінеральну нестачу в організмі. Задовольняє потребу організму в йоді, залізі та інших необхідних компонентах.

Сприяє зниженню ризику розвитку мастопатії в жінок.

Дана медова композиція виводить з організму шлаки, важкі метали, токсини, радіонукліди.

Нормалізує обмін речовин та підвищує опірність організму до хвороб.

Ідеальний під час реабілітації в післяопераційний період та після пологів, а також у весняно-осінній період, коли організм ослаблений.

Підвищує рівень гемоглобіну, в тому числі у вагітних.

Покращує апетит у дітей, відновлює сили та поліпшує самопочуття.

Склад

Натуральний мед, мікро водорість спіруліна.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 10 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі два рази на день.

Дитяче дозування розраховується індивідуально.

Вченими компанії «Апіпродукт» розрахована оптимальна доза прийому спіруліни в препараті «Зелений мед» (не більше 2г спіруліни в день).

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць. В особливих випадках можна продовжити вживання препарату до трьох місяців.

Відгуки
Евпатия Алибабаевна Колавратиева
Очень хороший продукт.  

Здравствуте. Просто не могу передать насколько хорош этот продукт. Он просто супер-мега-ультра-бэст! Теперь всегда буду кушать Апимод! Всем рекомендую компанию Апипродукт. Очень отзывчивый и порядочный коллектив, особенно Светлана Валерьевна.

Вячеслав Валерьевич
All  

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся.

...more
All  
Вячеслав Валерьевич   

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся. Это инновационный подход к профилактике заболеваний и у него есть будущее, здоровое будущее.