Апімод


Маса: 245 г

Унікальна медова композиція для підвищення імунітету та зміцнення організму.

Опис

Компоненти медової композиції «Апімод» сприяють підвищенню імунітету та нормалізації функцій організму.

Рекомендується приймати як важливу дієтичну добавку до раціону харчування з метою отримання цінних біологічно активних речовин, які мають імуностимулюючі, протизапальні та бактерицидні властивості.

Згідно зі спостереженнями клієнтів, вже через кілька днів застосування помітно покращується самопочуття, стабілізується артеріальний тиск, зникає головний біль. Для людей, які страждають залежністю від зміни погодних умов, - це незамінний продукт.

«Апімод» сприяє оновленню організму та подовженню молодості, попереджуючи передчасне старіння, нормалізує обмін речовин. Екстракт ехінацеї, що входить до даної медової суміші, не дає руйнуватися гіалуроновій кислоті.

Хороші результати зафіксовані при вегето-судинній дистонії, неврозах, атеросклерозі.

Дана медова суміш допомагає при запальних процесах в організмі, виразці шлунку, гінекологічних проблемах, поліпшує процеси жовчовиділення.

Знімає вегетативні та психічні розлади при клімаксі.

Склад

Натуральний мед, бджолине маточне молочко, квітковий пилок (бджолине обніжжя), насичений екстракт ехінацеї пурпурової.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі три рази на день в денний період доби.

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць.

Відгуки
Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.