Апімод


Маса: 245 г

Унікальна медова композиція для підвищення імунітету та зміцнення організму.

Опис

Компоненти медової композиції «Апімод» сприяють підвищенню імунітету та нормалізації функцій організму.

Рекомендується приймати як важливу дієтичну добавку до раціону харчування з метою отримання цінних біологічно активних речовин, які мають імуностимулюючі, протизапальні та бактерицидні властивості.

Згідно зі спостереженнями клієнтів, вже через кілька днів застосування помітно покращується самопочуття, стабілізується артеріальний тиск, зникає головний біль. Для людей, які страждають залежністю від зміни погодних умов, - це незамінний продукт.

«Апімод» сприяє оновленню організму та подовженню молодості, попереджуючи передчасне старіння, нормалізує обмін речовин. Екстракт ехінацеї, що входить до даної медової суміші, не дає руйнуватися гіалуроновій кислоті.

Хороші результати зафіксовані при вегето-судинній дистонії, неврозах, атеросклерозі.

Дана медова суміш допомагає при запальних процесах в організмі, виразці шлунку, гінекологічних проблемах, поліпшує процеси жовчовиділення.

Знімає вегетативні та психічні розлади при клімаксі.

Склад

Натуральний мед, бджолине маточне молочко, квітковий пилок (бджолине обніжжя), насичений екстракт ехінацеї пурпурової.

ТУУ-30180024.003-99

Застосування

Рекомендується дорослим та дітям з 14 років приймати по 1 мірній ложці за 30 хвилин до їжі три рази на день в денний період доби.

Препарат рекомендується тримати в роті до повного розчинення.

Тривалість прийому один місяць.

Відгуки
Евпатия Алибабаевна Колавратиева
Очень хороший продукт.  

Здравствуте. Просто не могу передать насколько хорош этот продукт. Он просто супер-мега-ультра-бэст! Теперь всегда буду кушать Апимод! Всем рекомендую компанию Апипродукт. Очень отзывчивый и порядочный коллектив, особенно Светлана Валерьевна.

Вячеслав Валерьевич
All  

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся.

...more
All  
Вячеслав Валерьевич   

Знаете, я думаю у этой компании большое будущее и блестящие перспективы. Команда выкладывается на полную, внимательно относятся к потребителю и качеству продукции. Открывают людям, чудесный мир продуктов пчеловодства, их полезность и натуральность. Дают простым людям безопасную альтернативу современным лекарствам которые не всем подходят и не всегда помогают. Даже наверное не альтернативу лекарствам, а возможность как можно реже ими пользоваться. Я не претендую на истину в последней инстанции, это только мое субъективное мнение, не более. Но почему-то кажется, что многие живущие в современных реалиях люди с ним согласятся. Это инновационный подход к профилактике заболеваний и у него есть будущее, здоровое будущее.