Мило для всієї сім’ї


Вага: 75 г
Натуральне пілінгове мило з вівсяними пластівцями для всіх типів шкіри

Опис

Натуральне крем-мило, виготовлене гарячим способом. Має тонізуючий, протимікробний, протигрибковий, протизапальний ефект; покращує кровообіг.

Вівсяні пластівці

Пом’якшують та заспокоюють шкіру, мають ефект м’якого пілінгу в милі. У вівсі міститься фітінова кислота – потужний антиоксидант, що має розгладжуючий ефект. Ця кислота проникає у підшкірний шар та допомагає утримувати вологу. Вівсяне мило містить величезну кількість корисних вітамінів та мікроелементів для шкіри, котрі прискорюють клітинний поділ, регенерують пошкоджені тканини, посилюють її бар’єрну функцію. Кремній з вівсу перешкоджає утворенню зморшок, а магній укріплює колагеновий каркас шкіри.

Олія лемонграссу

Чудово усуває темні цятки від прищів, відновлює природній колір, прибирає нерівності. В певній мірі підтягує шкіру, робить її еластичнішою та покращує зовнішній вид. Має регенеруючі та протимікробні властивості, сприяє швидкому загоєнню ран (в тому числі прищиків). Звужує пори та розгладжує дрібні зморшки. Лемонграсс сприяє покращенню роботи лімфатичної системи, зайва рідина швидше виходить з організму. Підтягує обвислу шкіру.

Олія майорану

Покращує стан шкіри та попереджує утворення різноманітних шкірних дефектів.

Склад

Омилені олії: кукурудзяна, соняшникова, кокосова, пальмова; NaOH, вівсяні пластівці, мед, бджолиний віск, ефірні олії лемонграссу та майорану.

Не містить SLS, парафіну та інших продуктів нафтопереробки, жирів тваринного походження, барвників, синтетичних ароматизаторів та консервантів.

ДСТУ 4537:2006

РЦ 20.4-2982614754-001-2015

Застосування

Нанести на вологу шкіру, спінити, ретельно змити водою. За необхідності повторити процедуру.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів або ж підвищена чутливість до них.