Запашні трави


Вага: 75 г
Натуральне мило на відварі кропиви для всіх типів шкіри, включаючи проблемну

Опис

Натуральне мило, виготовлене гарячим способом на відварі кропиви з ароматом польових трав. Це мило добре піклується про проблемну шкіру: знімає запалення та допомагає прибрати вугрові висипання.

Відвар кропиви

Знімає втому, піднімає загальний тонус організму, знімає запальні процеси на шкірі. Надає шкірі еластичність, шовковистість, здоровий вигляд та колір. Покращує дихання в шкірі та обмін речовин у ній.

Олія лепехи

Має гарну антисептичну та антимікробну активність, а також заспокійливо впливає на центральну нервову систему. Знімає подразнення шкіри, особливо чутливої.

Олія м’яти та меліси

Відновлює сили, усуває нервозність, освіжає та збуджує. Прибирає сліди втоми зі шкіри. Особливо рекомендована для жирної шкіри, а також при вугровому висипанні та фурункулах. Підвищує пружність шкіри, робить її більш еластичною та підтягнутою, тонізує в’ялу шкіру.

Олія чабру

Має сильні антисептичні властивості. Піднімає настрій, посилює жагу діяльності та допомагає побороти депресію. Його рекомендують при в’ялій жирній шкірі, а також як засіб боротьби з целюлітом.

Склад

Омилені олії: кукурудзяна, кокосова, соняшникова; вода, NaOH, кропива сушена, мед, бджолиний віск, ефірні олії лепехи, м’яти, меліси, чабру.

Не містить SLS, парафіну та інших продуктів нафтопереробки, жирів тваринного походження, барвників, синтетичних ароматизаторів та консервантів.

ДСТУ 4537:2006

РЦ 20.4-2982614754-001-2015

Застосування

Нанести на вологу шкіру, спінити, ретельно змити водою. За необхідності повторити процедуру.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів або ж підвищена чутливість до них.