Королівське


Вага: 75 г
Натуральне крем-мило з бджолиним маточним молочком для всіх типів шкіри, включаючи дитячу

Опис

Натуральне крем-мило, виготовлене гарячим способом. Це делікатне мило, яке м’яко очищує, не пересушуючи шкіру, насичує її вітамінами та мікроелементами. Має заспокійливий та зволожуючий ефект. 

Бджолине маточне молочко

Здатне зупиняти процеси старіння, руйнування та втрати пружності шкіри. Має виражений омолоджуючий ефект. В людей з жирною та в’ялою шкірою підвищується її еластичність та тонус, зменшується жирність, зникають дрібні зморшки. Покращується стан шкіри при дерматитах та дерматозах.

Молоко корови

Зволожує та заспокоює шкіру. Казеїн легко проникає та швидко зволожує суху й обвітрену шкіру.

Прополісна олія

Стимулює та відновлює тканини. Сприяє загоєнню ран, виразок, опіків.

Склад

Омилені олії: кукурудзяна, кокосова, пальмова, соняшникова; NaOH, мед, молоко корови, бджолиний віск, олія прополісна, бджолине маточне молочко.

Не містить SLS, парафіну та інших продуктів нафтопереробки, жирів тваринного походження, барвників, синтетичних ароматизаторів та консервантів.

ДСТУ 4537:2006

РЦ 20.4-2982614754-001-2015

Застосування

Нанести на вологу шкіру, спінити, ретельно змити водою. За необхідності повторити процедуру.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів або ж підвищена чутливість до них.

Відгуки
Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.