Знеболюючий та протизапальний


Об’єм: 30 мл
Натуральний збалансований апіфітокомплекс

Опис

Ефективний біоактивний засіб, рекомендований для оптимізації обмінних процесів, покращення регенерації тканин, кровообігу та зовнішнього виду усіх типів шкіри.

При застосуванні апібальзаму відмічена досить швидка оптимізація обмінних процесів у тканинах, покращення в них крово- та лімфообігу, стимуляція загальних захисно-пристосувальних механізмів організму. Склад апібальзаму глибоко проникає у тканини та може бути використаний як відмінний засіб для зігріваючих компресів та масажів.

Вчені встановили, що ефірні олії в поєднанні з біоактивними речовинами, позитивно впливають на обмін речовин та здатні відновлювати гармонію внутрішніх систем людини.

Під час втирання, апібальзам повністю всмоктується через кровоносну та лімфатичну системи, тим самим стимулюючи природні механізми відновлення організму.

Завдяки фону, який створює цілюща 8-метрова статична хвиля (однакова зі здоровими клітинами організму) та багатому біохімічному складу, апібальзам сприяє відновленню обмінних, імунних, адаптаційних та інших функцій організму людини. Апібальзам сприяє оптимізації будови шкіри, м’язів, зв’язок та кістяної системи.

Використаний в апібальзамі комплекс екстрактів унікальних цілющих трав та гірської кембрійської глини з пом’якшуючими оліями сприяє усуненню болів у суглобах, попереку та натруджених м’язах.

Застосовується при захворюваннях опорно-рухового апарату, ревматоїдних болях, системних васкулітах, артритах, хворобі Бєхтєрєва, судинній патології кінцівок, захворюваннях лімфатичної системи.

Сприяє швидкому загоєнню травм, знімає болі в м’язах, усуває набряки та поверхневі гематоми.

Відновлює циркуляцію при пролежнях та обмороженнях.

Гарні результати отримані при захворюваннях лімфатичної системи (лімфаденіті, лімфаденопатії, лімфангіті, слоновості). А також при захворюваннях периферичної нервової системи запального ґенезу.

Застосовується при проблемах зі шкірою (алергічній кропив’янці, шкірному свербежі, тріщинах на шкірі, кератозах,висівкоподібному лишаї, епідермофітії, облисінні).

Склад

Біло-блакитна глина, прополіс, бджолиний віск, рицинова олія, олія виноградних кісточок, лаванда, буркун, перцева м’ята, календула, бруньки берези, стевія (stevia rebaudiana Bertoni), протоалкалоїд капсациін (ваніліламід дециленової кислоти).

Не містить синтетичних речовин, консервантів, гормонів, антибіотиків та генетично-модифікованих компонентів.

ТУУ 24.5-31591453-012:2009

Застосування

Апібальзам рекомендовано дорослим наносити місцево на чисті проблемні ділянки шкіри 3-4 рази на день.

Для посилення місцевої дії апібальзаму, його наносять товстим шаром на чисті проблемні ділянки шкіри, а потім накладають марлю в 2-3 шари та покривають компресним папером, який фіксують пов’язкою, лейкопластиром або еластичним бинтом.

Часте застосування апібальзаму не викликає звикання!

Максимальна тривалість застосування апібальзаму 1-2 місяці.

При виникненні дискомфортних відчуттів потрібно припинити застосування.

Увага! Протипоказання до застосування: індивідуальна непереносимість, внутрішні кровотечі, болі в животі не спазматичного характеру, гострі гінекологічні захворювання (аднексит, кольпіт), онкологічні захворювання.

Відгуки
Юлія
Полікор  

Спочатку брала "Бджолиний хліб" як вітамінну добавку, з часом помітила, що зменшились болі в шлунку. За порадою спробувала "Полікор" і вже до кінця курсу повністю забула про гастрит. З часом чоловік теж оцінив цей препарат і пройшов курс. Також дуже подобається "Водний екстракт прополісу" - просто палочка-виручалочка при зубному болю чи подразненнях шкіри. А зігріваючий апібальзам купила на всю родину: нашим спинам дуже сподобався ефект.

Наталія
Запитання.  

Добрий день. Скажіть з якого віку можна давати прополіс дітям, і яке дозування?

Олена
Про продукцію  

Я вже не бачу свого життя без продуктів бджільництва. Задоволена продукцією, вся моя сім'я ними користується. Саме пергу даю дитині. Прополіс беру батькам, а собі вітаміни.

Иванов Юрий
Водный раствор прополиса 15 мл  

Добрый день! Раньше пользовался продукцией "эй-пи-ви" (Новосибирск). Сейчас купил водный экстракт прополиса. Вроде бы не хуже, чем эй-пи-ви. Попробую против глаукомы - специалист заверила, что "хуже не будет".
У меня вопрос - во флаконе 100 мл точно такой же препарат, как в 15 мл флаконе? Не решился купить большой флакон, так как в бумажной инструкции глаза вообще не упоминаются.